Rpg.SkyZone.Ro

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Rpg.SkyZone.Ro » Aplicatii Factiunii » Aplicatii LSPD


Aplicatii LSPD

Posts 1 to 5 of 5

1

Numele din viața reală:
Vârsta reală:
Descrie-te în câteva cuvinte:
De ce îți dorești să te alături departamentului?:
De ce consideri că te vei descurca în acest departament?:
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?:
Motivul parasirii ultimei factiuni:
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.)
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.)
Alte precizări:

Copiati asta si O completati mai jos!

0

2

Numele din viața reală: Daniel
Vârsta reală: 13 ani.
Descrie-te în câteva cuvinte: Sunt un baiat de treaba, am 1.50 inaltime,imi place sa ma joc samp si ies cu prieteni la o tura cu bicicletele seara. Imi place fotball-ul si imi plac si pisicile.
De ce îți dorești să te alături departamentului?: Deoarece nu am mai fost si as vrea sa incerc sa vad cum este.
De ce consideri că te vei descurca în acest departament?: deoarece trag foarte bine cu deagel ul.
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?: da.
Motivul parasirii ultimei factiuni: nu am mai fost in alte factiuni
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.) : nu am dovada dar pot filma.
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.) : din pacate nu am fost sanctionat.
Alte precizări: multumesc pt tot timpul acordat.

0

3

Numele din viața reală: Costy
Vârsta reală: 17
Descrie-te în câteva cuvinte: Salut. Ma numesc Costy, am varsta de 17 ani si locuiesc in Bucuresti.Sunt un baiat cu parul Brunet, ochii caprui am 1.82 metri inaltime si 80-90kg si ma consider o persoana destul de sociabila cu care te poti imprietenii repede. Am simtul umorului si imi plac genul de oamenii care ma accepta asa cum sunt, daca o persoana incearca sa te schimbe inseamna ca aceea persoana nu ti-a fost niciodata prieten. Ii respect pe cei din jur atata timp cat si ei ma respecta pe mine. Uneori imi place sa fiu in centrul atentiei, alteori nu, desi mereu imi place sa ies in evidenta cu ceva bun. Imi place foarte mult sa vizionez filme si sa fac sport. Sporturile ma pasioneaza foarte mult .Imi place sa ajut pe oricine care are nevoie, pe langa aceasta bunatate pe care o pot oferi eu nu ma las calcat in picioare sau sa-si bata joc cineva de mine.Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SA:MP-ul. In afara de SA:MP iubesc in general jocuri multiplayer si Co - Op pe care le pot juca impreuna cu prietenii. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. . Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresia cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine. O zi frumoasa va doresc.
De ce îți dorești să te alături departamentului?: Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece consider ca este unul potrivit mie.
De ce consideri că te vei descurca în acest departament?: Experienta mea in departamente si alte factiuni.
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?: Da
Motivul parasirii ultimei factiuni: Nu am fost intr-o factiune pe acest server.
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.) da, am posibilitatea.
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.) Nu am fost sanctionat.
Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat citind aplicatia mea

0

4

Numele din viața reală:Marius
Vârsta reală: 14
Descrie-te în câteva cuvinte: Salut. Ma Numesc Marius si am 14 ani.Locuiesc in Suceava mai exact Falticeni.Sunt o fire mai sociabila.Am ochii caprui,parul blond.Am in jur de 1,65 metri inaltime si cam 50 kg.
De ce îți dorești să te alături departamentului?: Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece consider ca este unul potrivit mie.
De ce consideri că te vei descurca în acest departament?:Eu consider ca ma voi descurca in acest departament deoarece am mai jucat si pe alte servere de genu in LSPD.
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?: Da
Motivul parasirii ultimei factiuni: Nu am fost intr-o factiune pe acest server.
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.) da, am posibilitatea.
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.) Nu am fost sanctionat.
Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat

Last edited by Sergiuliviu (2019-07-24 16:02:04)

0

5

Numele din viața reală: Vlad
Vârsta reală: 18 ani
Descrie-te în câteva cuvinte: Salut ma numesc Vlad, am 1.78 inaltime si 80 de kg , si imi place sa ma joc jocuri pe toate platformele si sa ies cu prietenii seara in oras. Sunt o persoana cu foarte mult simt al umorului si imi place sa ma distrez foarte mult. Sunt o persoana care ii ajuta pe toti din jurul lui. Imi place sa ii vad pe toti dragi mie fericitii si pe toti prietenii mei la fel.
De ce îți dorești să te alături departamentului?: Deoarece ma reprezinta foarte mult ca persoana
De ce consideri că te vei descurca în acest departament?: Deoarece am fost si pe alte servere in LSPD si National Guard
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?: Da
Motivul parasirii ultimei factiuni: Nu am fost intr-o factiune pe acest server.
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.) da, am.
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.) Nu am fost niciodata sanctionat deoarece ma comport respectuos
Alte precizări: Multumesc pentru timpul acordat.

0


You are here » Rpg.SkyZone.Ro » Aplicatii Factiunii » Aplicatii LSPD