Numele din viața reală:Claudiu
Vârsta reală:16
Descrie-te în câteva cuvinte:Ma numesc Para Claudiu, am 16 ani si sunt din orasul Sighisoara, judetul Mures .Un loc frumos, cu multe obiective turistice .Sunt inteligent si nu ma las manipulat de nimeni .O scurta caracterizare fizica: am 1,80 m si 60 kg. Invat la Colegiul National Mircea Eliade-Sighisoara, in clasa a X-B. Imi place sa vizitez locuri prin care nu am mai fost.Sunt o fire creativa, muncitoare.Imi place sa fiu prietenos.Imi plac foarte mult jocurile: SA-MP, Euro Truck Simulator 2 si Counter Strike.Ascult muzica precum : rap, usoara, rock.Imi place sa cant la vioara.Ma consider o persoana matura cu capul pe umeri si responsabila in marea parte a timpului.Sunt un om care se poate concentra pe perioade foarte lungi .Sunt o persoana de incredere și comunicativa, sunt mereu dispus sa invat lucruri noi .Sunt foarte social cu cei din jurul meu putand coopera cu acestia.Chiar daca prima data nu imi iese , incerc , si incerc pana reusesc .Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos.Timpul liber mi-l petrec plimbandu-ma prin parc, prin oras cu prietenii.Traiesc dupa un anumit proverb: "respecta si vei fi respectat".

De ce îți dorești să te alături departamentului?:Doresc să fac parte din aceast departament deoarece este printre singurele facțiuni care se bazează foarte mult pe comunicare și asta îmi place. De asemenea creau să văd cu e să faci parte dintr-un colectiv LSPD, doresc să mă implic cu tot ce pot în această facțiune. Fara comunicare nu există un ”grup„ unit, dar aici, în LSPD, se vede că este unitate.

De ce consideri că te vei descurca în acest departament?:Pentru ca am experienta
Ești de acord că în cazul în care nu petreci 14 zile în facțiune primești 40 FP?:  Da
Motivul parasirii ultimei factiuni:Nu am avut
Ai posibilitatea de a filma fiecare acțiune din joc într-o calitate 720p/1080p? Prezinta o dovada! (NEPREZENTAREA ACESTEIA DUCE LA RESPINGEREA DVS.)Da
Ai fost sanctionat vreodata? (screenshot LP, neprezentarea pozei va duce automat la respingerea dvs.)https://imgur.com/a/eoNX5Of
Alte precizări:Multumesc pentru timpul acordat acestei aplicatii.

Last edited by Claudiu (2019-07-24 16:54:57)